Výstup na Ivančenu
20. 4. 2024
Malenovice

Vážení rodiče a přátelé skautů,

rádi bychom Vás informovali o nadcházející akci Výstup na Ivančenu, který se uskuteční v sobotu 20.4.2024.

Ivančena je kamenná mohyla pod vrcholem Lysé hory Byla postavena na památku a připomenutí osudu pětice skautů, kteří byli popraveni za účast v protinacistické odbojové skupině Odboj slezských junáků.

Letos se jedná o 78. výročí mohyly Ivančena.

Pokud byste měli zájem dozvědět se více:

Konktétní přiblížení najdete v čase 4:30

Sraz bude v 7:30 u skautského střediska,

odkud se přesuneme na autobus do F-M, který nám navazuje na vlak mířící do Frýdlantu nad Ostravicí. Zvolená trasa má přibližně 8,5km, proto Vás prosíme o zvážení, zda je vzdálenostně vhodná pro Vaše dítě. Nedoporučujeme účast mladším dětem, trasa je náročnější s vysokým převýšením.

Návrat je předpokládaný v 17:20 opět u skautského střediska.

S sebou: pití, jídlo na den, vhodné oblečení dle počasí, kroj/skautské tričko+šátek, pohodlné prošláplé boty, pláštěnku, malý obnos peněz- dle zvážení, 50,- Kč na dopravu.

Pokud v dopravních prostředcích (autobus/vlak) bývá Vašemu dítěti nevolno, přibalte mu prosím i lék, který mu pomůže (kinedryl,..)

Veškeré informace jsou sepsány v letáčku.

Zároveň Vás prosím o jakoukoli reakci, zda Vaše dítě pojede, na níže uvedený kontakt.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedené kontakty.

Pořadatelé

Export