16. 2. 2019

Klubovna

V prostorách kluboven našeho střediska je k dispozici ubytování pro všechny skautské oddíly z celé ČR a zahraničí. Ubytovací kapacita je cca 40 osob. S sebou vlastní karimatky a spacáky. K dispozici je nově zrekonstruovaná a kompletně vybavená kuchyň (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický 4 plotýnkový vařič s elektrickou troubou, lednice), sociální zařízení (WC, umyvadla a sprchový kout) a velký sál s krbem. Spát je možno celkově v 6 klubovnách vytápěných plynovými kamny. V klubovnách se spí na zemi (na koberci).

Klubovna je situována ve středu města. Nachází se v městském parku, který je vhodný pro hry. V blízkosti klubovny je Penny market, Kulturní dům, NERF-aréna, náměstí, piaristické zahrady a mnoho dalšího. Příbor je výborným výchozím místem pro výlet do Beskyd, hezké místa však nabízí i nejbližší okolí.

Upozornění – V pátek od 16:00 do 18:30 probíhají v klubovně skautské schůzky našich družinek. Doporučujeme tedy naplánovat příjezd do klubovny nejdříve po 18 hodině.

Cena za ubytování

POZOR! NOVÝ CENÍK UBYTOVÁNÍ PLATNÝ OD 1. 1. 2024

• Skauti : 100 Kč / osoba / noc + energie
  • Další dětské organizace : 110 Kč / osoba / noc + energie
  • Ostatní : 130 Kč / osoba / noc + energie
  • Energie : Elektřina – 12Kč/kW, Plyn – 25Kč/m3
  • Pozor, při ubytování vybíráme vratnou zálohu 500Kč na případné způsobené škody.
  • Minimální celková platba za ubytování je 500Kč.

Kontakt na správce klubovny:

Jirka – Jiří Hrubý – hrubyjiri4@gmail.com – 775 649 440

Rezervační formulář