30. 4. 2021

Tábor 2024

Milí rodičové našich skautů a skautek,

v pátek 5. 4. 2024 v podvečer proběhla tradiční Táborová informační schůzka. Děkujeme všem, kteří nás poctili svou přítomností. Moc rádi jsme viděli jak známé tak i nové neznámé tváře. Níže najdete veškeré informace, které přítomni na infoschůzce dostali.

Rádi bychom upozornili na to, že ti jenž se informační schůzky účastnili mají v případě naplnění kapacity tábora přednost. Toto přednostní právo však platí pouze do konce dubna, poté již platí pravidlo „kdo dřív příjde“.

Základní informace o táboře:

• Termín tábora:  30. 6. – 9. 7. 2024 (10 dní)
  • Cena za osobu:  2 400 Kč
  • Místo tábořiště:  Prlov – Valašská Polanka (okres Vsetín)
  • Kapacita tábora:  cca 35 dětí

Podmínky pro účast na táboře

• Být registrován pro letošní rok
  • Věk alespoň 8 let – musí umět číst a psát
  • Zaplatit táborový poplatek a donést přihlášku i s potvrzením od doktora do 24. května 2024

Jak děti přihlásit?

• Stáhněte přihlášku a vyplňte ji – najdete v příloze emailu nebo na konci této stránky
  • U lékaře nechte potvrdit „Posudek o zdravotní způsobilosti“
  • Zaplaťte účastnický poplatek – potvrzení o zaplacení nám zašlete na email – pribor@skaut.cz
  • Originál přihlášky a posudku odevzdejte vedoucím nebo vhoďte do schránky na skautské klubovně
  • Vše je potřeba stihnout do 24. 5. 2024 (čím dříve tím lépe)

PLATBA

• Cena: 2 400 Kč
  • Platí se pouze přes účet 1762467349/0800
  • Variabilní symbol: rodné číslo bez lomítka
  • Konstantní symbol: 100
  • Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte

V případě, že budete potřebovat potvrzení o zaplacení, případně fakturu pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu, prosím kontaktujte Hopityho – prochyz@seznam.cz

Téma tábora – JUMANJI: Hraj a přežij!

Letošní celotáborová hra je volně inspirována stejnojmennou sérií. Společně se vydáme do tajemné džungle pokusíme se tuto hru dohrát. Džungle skrývá nejen různá tajemství, nebezpečí, ale také je každým tahem a krokem vpřed stále těžší hru dohrát.

Naším cílem je hrát až do konce, zvládneš to?

Kostýmy

Děti by měly mít kostým vhodný do džungle. Protože, džungle čeká!

Vedení tábora

• Vedoucí tábora: Jan Procházka – Hopity
  • Programová vedoucí: Natálie Trýbová – Naty
  • Zdravotník: Adam Vaněk
  • Kuchařka: Barbora Matulová – Juni

Odjezd a příjezd

• Odjíždět na tábor budeme v neděli 30.6.2024  v 11:15. Sraz bude na vlakovém nádraží.
  • Při odjezdu budeme od všech účastníku vybírat prohlášení o bezinfekčnosti, kopii kartičky pojištence a předepsané léky v uzavíratelném obalu, včetně popisu užívání.
  • Na cestu je nutné si vzít batoh, skautský kroj/tričko a šátek, pláštěnku (pončo), pití a jídlo (táborový jídelníček začínáme až teplou večeři).
  • Příjezd z tábora je plánován v úterý 9. 7. 2024 v 14:32 na vlakové nádraží.

Dokumenty k táboru

Víkend pro benjamínky

• Víkend pro nováčky, benjamínky a všechny kteří se neúčastní celého tábora
  • Termín: pátek 5. 7. – neděle 7. 7. 2024
  • Příjezd i odjezd řeší rodiče!
  • Cena: 500 Kč (platba na místě)
  • V případě zájmu je třeba vyplnit přihlášku (ke stažení vpravo) na akci a donést ji vedoucímu do 24. 5. 2024.
  • Při příjezdu na tábor je potřeba odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti.