Vánočka
09:00-19:00 - 18. 12. 2021
 Zde najdete bližší informace k plánované akci Vánočka:
  • Akce proběhne v sobotu 18.12.2021. Sraz v 9:00 klubovny skautského střediska Příbor.
  • V plánu jsou hry u střediska a poté výprava do Štramberku (pojede se autobusem nebo vlakem do Kopřivnice a z Kopřivnice se půjde pěšky do Štramberku, kde bude rozchod, nazpět opět vlakem). Po návratu je v plánu předávání dárečků, pečení perníčků, vyrábění, Vánoční tradice, Štědrovečerní večeře a zpívání koled.
  • S sebou: pití/ flašku na čaj (termosku), teplé oblečení, dáreček-drobnost do 50,- Kč (čokoláda, deníček, ..), kartičku pojištěnce (stačí kopie) můžete přinést i nějakou dobrotu ( cukroví, buchtu) , dobrou náladu.
  • Jídlo bude zajišteno (děti dostanou s sebou na výpravu balíček, po návratu bude Štědrovečerní večeře)
  • Předpokládaný konec v 19:00 u skautského střediska.

Prosíme všechny, kteří mají zájem o účast, aby co nejdříve napsali jméno svého dítěte.

Pořadatelé

Export